Alexander Yahzee


NICK:  Asu

JMÉNO:  Alexander Yahzee

RASA:  Mutant / 3. třída  

POHLAVÍ:  Muž / Pansexuál

VĚK:  19 

KONTAKT:  Dereckmg@seznam.cz

PŘEZDÍVKA:  Aero 

SPOLEČENSTVÍ:  Hellfire Club 

PRÁCE:  Inkvizitor - na zakázku zabíjí, mučí a vyslýchá jakékoliv subjekty 

FACECLAIM:  Lucky Blue Smith 


MUTACE

  • Aerosis:  Jedna z elementárních mutací, přesněji mutace týkající se vzduchu a téměř všeho s ním spojeného. Nejzákladnější věc, kterou tato mutace dovoluje je nadnášení a přenášení předmětů pomocí spodních proudů vzduchu. Při větší snaze může Alex i pohybovat a vznést do vzduchu i živou osobu. Další části mutace je Alexova oblíbená část, možnost odebrat někomu přístup ke kyslíku na libovolnou dobu, tím způsobit omdlení, přidušení, či dokonce i smrt. Naopak může i zvýšit přístup vzduchu/kyslíku. Ve vodě si okolo sebe může vytvořit vzduchovou kapsli, díky které může pod vodou stále dýchat. Poslední věcí, kterou Alex smí je obklopit sebe jakýmsi vzduchem, který z něj samotného udělá vzduch, tedy ho zneviditelní. Tuto část se však perfektně ovládat nikdy nenaučil a nejspíše ani nenaučí.

POPIS

  • Vlasy bílé jako čerstvě napadaný sníh a oči modré jako Modrá zátoka, musíte si říkat, že před vámi musí stát anděl. Máte pravdu, stojí před vámi stvoření, které nazývají anděl, ale s přízviskem padlý. 
  • Alexandera nejde ani správně popsat, jeho činy jsou vždy impulzivní, a díky tomu se od něj nedá nic do poslední chvíle čekat. Většinou realizuje první myšlenku, která ho napadne. Prvně jednat, potom myslet - to je prostě on. Kdyby alespoň měl nápady, které neničí blahobyt okolí. Jenže jeho mysl mu říká, založ požár, přiduš tu holčičku, vyoperuj srdce kočce za jejího plného vědomí... A on to udělá. Říkáte si, co jeho svědomí? Musím vám oznámit, že on nejspíše žádné nemá a své činy si užívá. Miluje, když vidí trpět druhé a v tomto směru nemá žádné zábrany. Největší radost mu dělá, když se jeho oběti dusí, je mu jedno jestli je dusí magií, či holýma rukama. V té chvíli má v očích nadšené jiskřičky jako dítě, které vidí rozzářený vánoční stromeček a pod ním hromadu dárků. 
  • Hluboko v něm je zakořeněná nenávist vůči lidem. Má k nim přístup jako měl Hitler k Židům. Jsou pro něj podřadná rasa, co si nezaslouží žít a svět by měl být zbaven nečistých, aby nemohlo dojít ke zkřížení mutanta s podřadným odpadem jako jsou lidé. On sám se někdy vydává na cesty, kdy jen tak zabije člověka, nebo jo ušetří a "jen" vykastruje jako psa, aby nemohl zasít semeno v lůně ženy, ve které by vyrostl další nečistý odpad, kterého by se musel zbavit. 
  • Teď něco k prvním dojmům. Pokud vás poprvé uvidí bude vás s největší pravděpodobností sledovat se škodolibým a škádlivým pohledem pozorovat z dálky, či s vámi začne okamžitě flirtovat. Co kdyby se mu náhodou podařilo vás dostat do postele a on si mohl užít? Rozhodně se nebojte, že byste ho v tomto ohledu nezaujali. Není vybíravý, vezme co mu svět nabídne, kromě člověka, muž nebo žena, jemu je to jedno a skočí s vámi do postele klidně během prvních několika vteřin. 
  • V souhrnu je to velmi krutý mutant, který si dělá co chce a kdy chce, který většinu autorit neuznává. 

HISTORIE

  • Před devatenácti přijímala kurtizána jménem Camille Yahzee svého dalšího zákazníka, nijak výrazného, nijak výjimečného, jen dalšího otrapu. Tento otrapa však dal život jejímu jedinému synovi Alexovi. Samozřejmě, že Camille z toho nebyla nadšená, nejen proto, že netušila kdo je otcem a po kom má vymáhat dávky. Po jeho narození ho nechala v nemocnici, ale po třech měsících si to rozmyslela a vyhledala ho. A tak započal život jednoho z mutantů. 
  • Alex vyrůstal v hodně skromných podmínkách jen se svoji matkou a její matkou, alkoholičkou, která však většinou nebyla doma. Takže "úžasné" místo pro vyrůstání. Samozřejmě, že se dospívající Alexander přidal ke skupině, která se označuje jako "bad boys" a podle toho se i začal chovat, v té době nabývala síly jeho násilnická povaha. Od třinácti let pravidelně kouřil cigarety a nebránil se ničemu silnějšímu, dokonce i chvíli byl prostředníkem mezi výrobcem a zákazníky. O rok později, ve čtrnácti letech, začal i s pohlavním životem a holky střídal mnohem častěji než ponožky. Časem dospěl i k mužům, kteří mu přinášeli i více uspokojení než ženy, z počátku si tím nebyl jistý a byl samosebou zmatený. Nakonec to přijmul a doslova neměl v ničem zábrany. Jednou přišel domů, kde však měla jeho matka stále zákazníka. Nebylo to nic neobvyklého, a tak si Alex vlezl do svého pokoje. Ničeho by si nevšímal, kdyby jeho matka nezačala hystericky a vyděšeně volat o pomoc. Její syn vyběhl ze svého pokoje a uviděl může dusícího jeho matku. Prvně útočil pěstmi a vším co se mu dostalo pod ruku, ale muž byl silnější. Alex seděl schoulený v koutě, vystrašený a naštvaný zároveň. Usilovně si přál, aby se muž sám udusil místo jeho matky. Když v tom začal chlapík lapat po dechu, až odpadl úplně. Chvíli tam jen Alex udiveně seděl a uvědomoval si, že to udělal on, že má schopnosti. Slyšel o mutantech již v minulosti, ale nikdy by ho nenapadlo, že by mohli být jedním z nich. Bylo to poprvé, kdy zabil člověka, ale ne naposled. 
  • To už se blížil jeho patnáctý rok života a i událost známá jako 7/15. Po tomto incidentu se aktivně účastnil nájezdu na nemutanty a vyloženě si je užíval. Ani chvíli poté neváhal nad vstupem do Hellfire club, kde byl jedním z prvních členů, avšak nikdy neusiloval o místo ve vnitřním kruhu. Za krátkou chvíli se proslavil krutou prací inkvizitora, které se sám s radostí chopil.