Maryia "Mary" Wolf


NICK:  Haley

JMÉNO:  Maryia "Mary" Wolf

RASA:  Mutant  / 2. třída  

POHLAVÍ:  Žena / Bisexuál

VĚK:  20 

KONTAKT:  Dark-times-are-coming@seznam.cz

PŘEZDÍVKA:  Wa-ya

SPOLEČENSTVÍ:  Mutant Underground

PRÁCE:  Nezaměstnaná

FACECLAIM:  Neznámý


MUTACE

  • Měňavec: Její schopnost spočívá v tom, že se dokáže přeměnit v jakékoliv zvíře, které jí napadne. Nejlehčí je proměna v menší tvory, jako je myš, kočka, pták, netopýr, atd. Tyhle přeměny jí nestojí moc úsilí, tudíž je může využívat dle libosti. Co se týče větších tvorů, je to trochu komplikovanější. Stojí to více sil a také tréninku. Rozhodně na to potřebuje i více času, což znamená že jen tak na povel to nedokáže. Musí se plně soustředit a to zabere čas. Z toho důvodu se s oblibou mění spíše v menší tvory. Mezi její nejoblíbenější patří, kočka. Ale nejsnadnější proměna ačkoliv jde o velkého jedince, je zlovlk. To je druh vlka, akorát o hodně větší a mohutnější než normální vlk. Vlk je znakem jejího rodu, takže právě proto, nese jeho podobu. 

POPIS

  • Maryia má zrzavé vlasy a modré oči, takže jí určitě jen tak, nepřehlédnete. Tyto dva rysy, přenáší i na své zvířecí formy. Jako zlovlk, má taktéž zrzavou srst a modré oči. Snadno jí tak poznáte ať už se přemění v jakékoliv zvíře. Vždy u ní bude charakteristikou zrzavá barva a modré oči. Co se týká ještě jejího vzhledu, nikdy neměla moc v lásce makeup. Vždy dávala přednost přirozenému vzhledu. Maximálně na ní můžete zahlédnout namalované řasy, nebo rtěnku, ale to vše. Její tělo zdobí ještě piercing a malé tetování, konkrétněji malý kroužek v nose. Na levé ruce, má na zápěstí vytetovanou vlčí otisk tlapky. Ten symbolizuje rod, ze kterého pochází, ale částečně i její mutaci. 
  • Mary patří mezi důvěřivé jedince. Ráda je ve společnosti a někdy možná až moc mluví, kolikrát jí to bylo už i vytknuto, ale ona si s tím hlavu nikdy nelámala. Vždy byla prostě svá. Na rozdíl od ostatních, nikdy necítila stud, nebo trému. Tyhle vlastnosti se jí prostě obloukem vyhnuli. Vždy říká první věc co jí přeletí myslí, a teprve pak přemýšlí nad tím, co to vlastně vypustila za hloupost. Přesto jí lidé mají povětšinou rádi, z části za to může určitě i její přátelská povaha. Je to smíšek, který si prostě ze všeho umí udělat legraci a nikdy si nic nebere moc k srdci. I nad urážkami se jen zasměje, takže jí jen tak něco nevyvede z míry. Což je vlastně dobře. Má tak o hodně starostí méně.
  • Už od útlého dětství vyniká v bojových umění, jak beze zbraní tak s nimi. Mezi její oblíbené zbraně patří převážně luk a šípy.
  • Vystupuje pod přezdívkou Wa-ya, což Čerokézsky znamená vlk.

HISTORIE

  • Ačkoliv má Maryia ze strany otce Čerokézské kořeny, vzhledově na to určitě nevypadá. Dlouhá zrzavá hříva, světlá pleť, čistě modré oči. Otec jí vždy říkával, že vypadá stejně jako její matka. Tu bohužel nikdy nepoznala, jelikož tragicky zemřela při porodu. Otec jí to ovšem nikdy nedával za vinu, právě naopak. Ačkoliv postrádala ženský vzor, tak měla šťastné dětství. Na rozdíl od jiných, se se svou mutací už narodila. Možná i to zapříčinilo matčinu smrt. Otec jí říkával, že se jejich mutace dědí, z generace, na generaci. Každý jedinec se nerodí jako normální člověk, ale ve zvířecí formě. V jejím případě, se narodila jako zlovlk. Maryin otec pochází z Čerokézského rodu Wolf. Vlk je tedy jejich znak a každý člen rodu, nese jeho podobu. Samozřejmě se může změnit i na jiné zvířata, ale u žádného to nikdy nepůjde tak snadno, jako právě u Zlovlka. Jelikož se mutace projevovala už od narození, za léta se jí naučila dobře ovládat. Když dovršila sedmnácti let, zavedla vláda nové zákony a začaly lovit mutanty. S otcem tak začali žít na útěku. To trvalo pár let, dokud je nenašli. Bránily se, ale otec při tom zahynul. Maryia jen tak tak uprchla. Byla stále mladá a na vše zůstala sama. Když tedy narazila na organizaci zvanou Mutant Underground, bez váhání se k ní přidala. Po dlouhé době tak zase našla místo, kde se cítila v bezpečí, alespoň částečně.