Will Drake


NICK:  Skugga

JMÉNO:  Will Drake (Dříve Ethan Blake)

RASA:  Mutant / 3. třída  

POHLAVÍ:  Muž / Heterosexuál

VĚK:  20  

KONTAKT:  Kvitova464@gmail.com

PŘEZDÍVKA:  Waves 

SPOLEČENSTVÍ:  Hellfire Club 

PRÁCE:  Student / Brigáda v obchodě

FACECLAIM:  Ash Stymest 


MUTACE

  • Seismické vlny:  Nejenže je cítí takže dokáže vycítit zda k němu někdo jde ještě předtím než ho uvidí, ale dokáže s vlnami spolupracovat. Jeho otec říkal že se každá věc má svoje vlny a že se Will dokáže na ty vlny napojit a používat to dle své libosti. Tedy takhle: dokáže tvarovat nebo dokonce manipulovat s "vlnami" čehokoliv. Dokáže vytvořit vlny poměrně velkého rázu, takového rázu že dokáže od sebe někoho odrazit někdy takovou silou že dotyčný proletí zdí. Pak je tu možnost takové vlny že dokáže prorazit zeď nebo strhnout kus stěny. Dokáže vyslat vlny do země které které pohnou podzemníma tektonickýma deskami tak dokáže způsob i poměrně velké zemětřesení. Všechno má svojí cenu, když způsobí velké zemětřesení které by snad měl i udržet, začne mu krvácet z nosu a pokud ani potom nepřestane dokáže omdlít je to něco jako velké vyčerpaní..Probudí se následující den a vypadá dost bledě. A když se správně soustředí s vlnami tak dokáže například někoho zachytit při pádu z budovy. Pomocí vln dokáže posunout například skříň nebo ji může na někoho shodit. Poslední možnost u které se nedá říct že by dokonale ovládal. V minulosti se mu povedlo vyloženě pouze jednou vyvolat tak dostatečnou silnou seismickou vlnu proti zemi vymrštilo ho to tak vysoko že dokázal "doskočit" na střechu budovy. Máto ovšem svoji cenu, při vyvolání tak silné vlny je jeho síla poněkud nestabilní, v několika následujících minutách jsou jeho schopnosti značně slabší... A ačkoliv svoje emoce má na uzdě, když se opravdu hodně naštve stále se může stát že opět nechtěně vyvolá zemětřesení. A nakonec, každá schopnost má své rizika, při nadměrném používání síly se vrací problém ze začátku. Vlny která sám on vyšle mu můžou roztříštit či zlomit kosti v rukách.

POPIS

  • Jestli u něj dáte na první dojem velmi brzy zjistíte že jste zmýlili. On vypadá jako milý chlapík, a mnohdy se tak chová, ale jestli ho neznáte nikdy si u něj nemůžete být jistí tím co říká. Jestli má nějaké problémy většinou to nikomu neříká. Jednoduše řeší si to sám. Ovšem když už Willa poznáte většinou k vám bude takový přátelský, a když se mu po čase dostanete pod kůži uvidíte že se na něj dá spolehnout. Další ze zajímavostí je že Will je neskutečně vnímavý, daloby se říci že svoji pozornost dokáže rozdělit do několika sektorů, klidně se s někým dokáže bavit ale přitom dále vnímá okolí.Což je vlastně díky jeho schopnosti, nejenže cítí seismické vlny a cítí každé vlny pokud se soustředí.
  • Will je taky nedůvěřivý člověk, trvá než si někomu navykne důvěřovat, smutné je že když už ho jednou zradíte nejspíše si jeho důvěru už zpátky nejspíše nezískáte. Sice zastává názor že si každý zaslouží druhou šanci, ale všechno má své meze.
  • Nemá potřeba si zahrávat s city jiných. Vždy spíše působil jako osoba která spíše mluví a dokáže všem nabulíkovat co potřebuje, je pravda že mluvit umí a z mnoho situací se už vykecal Ovšem, je to spíše že na veřejnosti bojovat opravdu nebude, moc dobře ví že když použije své síly, málokdo si toho nevšimne.
  • Ovšem není dokonalý, nedokáže být klidný úplně ve všem. I on dokáže ztratit hlavu a myslet.. neinteligentně. Dále by se dalo říct že je takový..gentleman Chová se uctivě rozumně a především nikdy nikoho nepodceňuje. . Vzhledem k tomu že se již se smrtí potkal, prakticky se jí nebojí. Bere to součást svého života.

HISTORIE

  • Snad každý život, začíná nevinností a prozatím to tak bylo i u Willa, až na to že vyrůstali pouze s otcem. Svůj život ze začátku prožíval ještě s bratrem který vypadal úplně stejně jako on. A mít jednovaječné dvojče se v některých chvílích opravdu hodí. Sice vypadali stejně ale povahu měl každou jinou, Což byl vlastně jeden z mála důvodů jak je od sebe rodiče dokázali rozpoznat. Život byl pěkný na základní škole ho nikdo nešikanoval, jeho bratra ovšem ano. Samozřejmě že se za svého bratra postavil, což jednou vyústilo i docela ve velkou rvačku. Will a jeho bratr si z toho odnesli pár boulí, ale od té doby se nic moc zvláštního ve škole nestalo.
  • Dlouho nevěděl co je jeho otec přesně zač, jednoho dne to ale přišlo. Willův bratr už dávno spal, ale on ne když náhle pocítil sucho v krku rozešel se do kuchyně donutilo ho však něco zastavit. Slyšel své rodiče jak se hádají za zavřenými dveřmi. Will je poslouchal vypadalo to že tohle není jejich první hádka. A tehdy se to stalo, země se začala třást. Netrvalo to ani minutu než si všiml jak na něj rodiče koukají. Asi jim došlo že důsledek těch otřesů byl on. Táta pomalu Willa uklidnil "nic se neděje, jen se nadechni..všechno bude v pořádku" tyhle řečičky určitě ještě znáte. Od této chvíle se Willův život změnil, skoro každý den ho otec odvážel daleko od města přesněji ho vždycky zavedl na staré opuštěné vrakoviště kde ho pomalu učil ovládat jeho sílu. Will to ze začátku nenáviděl, důvod toho byl prostý, jeho síla byla silnější než on sám. Každý pokus o ovládnutí té síly mu ničili jeho kosti v rukách, ty dny byli plné bolesti ale moc dobře věděl že to musel zvládnout. Dostat pod kontrolu, protože jeho síla se spouštěla kdykoliv když se vztekal a upřímně jen blázen by si toho nevšiml. Postupem času svoji schopnost dokázal pomalu dostat pod kontrolu. A to nebylo to jediné co ho jeho otec učil , učil ho jak bojovat i bez schopností takže nějaká různá bojová umění. Ovšem viděl že jeho bratr se na něj už nikdy nedíval stejně. Bylo to zvláštní jakoby jím opovrhoval. Will se s ním mnohdy snažil mluvit , ale bratr ho odmítl a pak vždy odešel. Což bylo smutné. Nakonec přišel i ten den kdy ho jejich otec informoval o tom že bytosti jako on nejsou ve světě zrovna vítání. Proto si musejí dávat pozor. Po tomhle rozhovoru slyšeli jak na zem spadla lampa když se šli podívat co to bylo, pouze viděl jak za sebou jeho bratr třískl dveřmi. Když mu klepal na dveře bylo zamčeno a navíc na něj bratr křičel že má jít pryč. Tak tedy šel, kdyby věděl co se následující den stane asi by se snažil více.
  • Jeho otec ho opět vezl na to staré vrakoviště k procvičení sil, ovšem měl zvláštní pocit jakoby je někdo sledoval. a skutečně je někdo sledoval. Jeho bratr zjistili to když odhodil kus haraburdí a uviděl ho. Jeho bratr se tehdy na motorce rozjel domů a samozřejmě Will s otcem taky. Když dorazili domů viděli Willova bratra jak právě položil telefon otočil se na ně. "Už tady brzy budou" Will netušil o co se jedná. Jejich otec bohužel tušil. Zabarikádoval dveře a rozkázal že si má zbalit pár švestek, což udělal a jeho otec mu podal papírek ze slovy "Najdi toho muže" na papírku byla adresa "řekni mu že tě posílám..On už bude vědět" Will přikývl a tehdy to začalo. Někdo se do domu začal dobývat, samozřejmě že chtěl aby otec šel s ním. Ten to však zamítl že je musí zdržet, a když už chtěl Will tedy vyběhnout pryč zadními dveřmi do cesty se mu postavil jeho bratr. To bylo poprvé co mu ublížil. Pomocí vlny ho poslal proti dveřím. "Promiň" řekl mu tehdy a vyběhl pryč. Bohužel tím nic nekončilo, nějací lidé se zbraněmi ho stále sledovali a brzy ho nahnali do slepé uličky. To bylo poprvé co se bál, nevěděl co se děje. Věděl však to že je to špatné. A v tu chvíli se to zvrtlo, díky emocím vytvořil takovou seismickou vlnu že ho to vymrštilo na vršek poměrně vysoké budovy. Přesto že byl vyděšen nebyl čas nad tímhle přemýšlet.. Musel se vydat pryč, a do dneška za to děkuje bohu kdyby se mu nepodařilo vyslat tak silnou vlnu, bůh ví kde by byl. Brzy se dostal na potřebou adresu a ten muž mu skutečně tehdy moc pomohl. Poskytl mu útočíšte na pár dní protože bylo jasné že musí co nejdříve co nejdál.
  • Další den zvratu přišel když se musel vydat dál, nevěděl jak ale ti lidé co chytali mutanty ho našli, a mezi nimi byl i jeho bratr. Musel je setřást a než se nadál byl v opuštěném skladišti kde stál proti bratrovy v tváří tvář. A ačkoliv nechtěl, strhl se boj který vyvrcholil v to že na svého bratr strhl kus stěny. Když mu zkontroloval tep, byl mrtví. A ačkoliv měl i přesto svého bratra rád musel jednat. Vytáhl ho z trosek a pak utekl. Nyní je tady, změnil si jméno na Will Drake a uchýlil se k normální životu. No ne doslova..