Isabelle Von Strucker


NICK:  Haley

JMÉNO:  Isabelle Von Strucker

RASA:  Mutant / 5. třída

POHLAVÍ:  Žena / Bisexuál

VĚK:  23

KONTAKT:  Dark-times-are-coming@seznam.cz

PŘEZDÍVKA:  Squeeze, Fenris

SPOLEČENSTVÍ:  Hellfire Club / Vnitřní kruh

PRÁCE:  Majitelka strip clubu 

FACECLAIM:  India Eisley


MUTACE

  • Molekulární manipulace: Opačně od svého bratra, který molekuly tlačí od sebe, tak ona je stlačuje k sobě. Přitom vytváří bariéry silových polí, které mohou přemístit nejen pevné předměty, ale i tlačit je pryč. Na nejnižší úrovni jí například síla dovolila, aby vytlačila pytel s popcornem z automatu. Její štíty jsou dostatečně silné, aby například odrazily kulky, nebo uzvedly auto. Její schopnosti se dají využít jak v útočném, tak v obranném postoji. Molekuly vzduchu jsou nejjednodušší k manipulaci, zatímco jiné látky, jako je voda, představují spíš výzvu. Musí být schopna vidět, na co a kde používá své takzvané štíty, a také potřebuje volné ruce, aby se soustředila na své schopnosti. Její a bratrova síla proti sobě není efektivní. Protože jak už bylo řečeno, ona táhne molekuly dohromady a on je tlačí je od sebe, takže se vzájemně vyruší.
  • Fenris: Spojením své a bratrovy síly, vzniká síla neuvěřitelných rozměrů. Pokud se ona a její bratr drží za ruce, jsou schopni redukovat neuvěřitelně silný a destruktivní výbuch světla. Cítí tak vše kolem nich, obzvláště když jsou uvnitř budov. Při spojení s bratrovou mutací, která věci odděluje a Izzynou mutací která věci spojuje, vytvoří sílu, kterou sami popisují jako schopnost "dělat cokoliv, co chtějí." Cokoli cítí, můžou zničit. Při použití této síly neútočí jako jednotlivci, ale jako jeden. Navzájem vidí očima toho druhého a cítí to co ten druhý, tak jako by byly jeden. Sami ještě nevědí kam jejich moc sahá, ale už teď mohou s jistotou potvrdit, její ryze destruktivní účel.

POPIS

  • Izzy byla vždy komplikovaná osobnost. Bývá hodně podezíravá a nedůvěřivá. Nikoho krom svého bratra si nepouští blíže k tělu. Se kterým má podivný a nevšední vztah, kterého si občas všímají i ostatní. Ale ani ti neví, jak moc blízcí si ve skutečnosti jsou. Náklonnost kterou k sobě chovají, je jejich malé tajemství. Nikdy ho nebrala tak úplně jako svého bratra, ale spíše jako svou druhou půlku. A jejich schopnosti je pak ještě více sblížily. Nerada dává před ostatními najevo své emoce, považuje to totiž za slabost, kterou nerada ukazuje okolnímu světu. Často se rozhoduje impulzivně podle nálady, což mívá často katastrofální následky. Nikdy tak nevíte co od ní můžete čekat. Pořád si dává za vinu smrt rodičů. Nikdy by to nepřiznala, dokonce ani před bratrem, ale pořád jí to trápí. Ze začátku tak měla problémy s jejich společnou mutací. Ten problém vlastně nezmizel a stále visí ve vzduchu. Nemluví o tom, ale odtažitost s jakou přistupuje k jakékoliv situaci, kdy jen zmíní jejich síly, mluví sama za sebe. K cizím bývá často sice komunikativní, ale přesto hodně chladná.

ŽIVOTOPIS

  • Isabelle se narodila do hodně bohaté rodiny, stejně jako její bratr-dvojče. Který ji doprovázel na každém kroku. Už od mala si byly velmi blízcí, ale teprve až když se u nich probudil X-Gen, zjistili jak moc. Jednotlivě neměli nijak speciální schopnosti, ale časem zjistili že dokáží své mutace spojit, do jedné velice nekontrolovatelné a destruktivní. Stačilo se jen držet za ruce, aby tuhle moc probudily. Člověk by si řekl že je to jen nevinné gesto, ale v jejich případě tomu tak bohužel nebylo. Poprvé tuhle schopnost objevily,  ještě když bydleli s rodiči v Německu. Nevědomky prvně zkřížily své mutace. Ještě pořádně neovládali ani své jednotlivé, takže nemusíme zmiňovat, že na něco takového nebyly připraveni. Vila ve které vyrůstali, se rázem proměnila v prach. Naneštěstí nebyly doma sami. Když si konečně uvědomili co se stalo, začali pátrat po tělech svých rodičů, ale marně. Na truchlení ale nebyl čas, museli zmizet než někdo přijde na to co provedly.  Odcestovali z Německa do New Yorku, kde se skrývali. Po pár letech si jich ale všimla organizace Sentinel Services. Ta je začala nahánět, ale pro zatím vždy unikly. Asi po roce je ale našli a tentokrát se řádně připravily. Dali se do ulic na útěk. Dostali se až do parku, než je dostihly. Spousta agentů se je snažila zadržet, takže tentokrát nebylo úniku. V tu chvíli se rozhodli znovu použít Fenris, tak si později nazvali své zkombinované mutace. Tentokrát byly jejich schopnosti neurčité, protože se nenacházeli v žádné budově, ale v otevřeném prostoru. Bylo tu víc cílů, jak agentů tak i hromada civilistů. S tím se ale netrápily, bylo to buď my, nebo oni. Zabili všechny agenty, ale i spoustu těch, kteří se nalézali v jejich blízkém okolí. Byly tam rodiny, děti, jak mutanti tak i lidé. Když bylo po všem o fous unikly. Od té doby byl ten den znám jako 7/15. Krátce poté se přidali k čerstvě nové mutantní organizaci, zvané Hellfire Club, kde se postupem času propracovali až do hlavního kruhu. Isabelle si posléze pořídila Strip-club, který používá jako zástěrku. Ve skutečnosti ale slouží jako nábor nových členů do Hellfire Clubu.